Основната схема на US OPEN 2013 започна! Ето мачовето от 1ви кръг

Основната схема на турнира US OPEN 2013 започва в понеделник -26.Август.

Ришар Гаске (Head YouTek IG Extreme) среща в мач-реванв американеца Майкъл Ръсел, срещу когото има записана загуба от един единствен мач помежду им и то на кортовете на същия турнир през 2004.  Ноле Джокович (Head YouTek IG Graphene Speed PRO) има сравнително лек жребии и ще се изправи срещу литовеца Рикардас Беранкис. Томаш Бердих (Head YouTek IG Instinct MP) също може да мине през сравнително лек първи мач срещу световния номер 80 Паоло Лорензи.

Световният номер 2 Анди Мъри (Head YouTek IG Radical PRO) ще има среща Мика Льодра,  който може да окаже сериозна съпротива, затова очакваме един доста интересен мач.

26.08. 18:00 Struff – Rufin
26.08. 18:00 Bedene – Tursunov
26.08. 18:00 Ramos-Vinolas – Tomic
26.08. 18:00 Lopez – Serra
26.08. 18:00 Evans – Nishikori
26.08., 19:30 Gasquet - Russell
26.08. 19:30 de Schepper – Klahn
26.08. 19:30 Gulbis – Haider-Maurer
26.08. 19:30 Verdasco – Dodig
26.08. 19:30 Williams – Davydenko
26.08. 19:30 Robert – Olivetti
26.08. 19:30 Kukushkin – Martin
26.08. 21:00 Kuznetsov – Sela
26.08. 21:00 Cuevas – Tipsarevic
26.08. 21:00 Bautista-Agut – Bellucci
26.08. 21:30 Harrison – Nadal
26.08. 22:30 Giraldo – Berlocq
26.08. 22:30 Robredo – Matosevic
26.08. 22:30 Haase – Dancevic
26.08. 22:30 Silva Dutra – Pospisil
27.08., 00:30 Kyrgios – Ferrer
27.08., 04:00 Federer – Zemlja
27.08., 18:00 Djokovic - Berankis
27.08., 18:00 Becker – Rosol
27.08., 18:00 Kubot – Nieminen
27.08., 18:00 Sousa – Dimitrov
27.08., 18:00 Paire – Bogomolov
27.08., 18:00 Smyczek – Duckworth
27.08., 18:00 Zopp – Granollers-Pujol
27.08., 18:00 Ram – Fognini
27.08., 18:00 Haas - Mathieu
27.08., 18:00 Lu – Gimeno-Traver
27.08., 18:00 Goffin – Dolgopolov
27.08., 18:00 Mahut – Youzhny
27.08., 18:00 Melzer – Donskoy
27.08., 18:00 Hewitt – Baker
27.08., 18:00 Garcia-Lopez – Del Potro
27.08., 18:00 Murray - Llodra
27.08., 18:00 Hanescu – Mayer
27.08., 18:00 Mayer – Monaco
27.08., 18:00 Seppi – Malisse
27.08., 18:00 Kamke – Johnson
27.08., 18:00 Istomin – Almagro
27.08., 18:00 Wawrinka – Stepanek
27.08., 18:00 Brands – Anderson
27.08., 18:00 Benneteau – Przysiezny
27.08., 18:00 Stakhovsky – Chardy
27.08., 18:00 Vesely – Kudla
27.08., 18:00 Lorenzi – Berdych
27.08., 18:00 Andujar-Alba – De Bakker
27.08., 18:00 Zeballos - Mannarino
27.08., 18:00 Pella – Querrey
27.08., 18:00 Isner – Volandri
27.08., 18:00 Ungur – Monfils
27.08., 18:00 Montanes – Roger-Vasselin
27.08., 18:00 Altamirano – Kohlschreiber
27.08., 18:00 Sijsling – Gojowczyk
27.08., 18:00 Young – Klizan
27.08., 18:00 Lacko – Dev Varman
27.08., 18:00 Blake – Karlovic
27.08., 18:00 Baghdatis – Soeda
27.08., 18:00 Fabbiano – Raonic
27.08., 18:00 Janowicz – Gonzalez
27.08., 18:00 Sock – Petzschner

Ето и мачовето от първи кръг при жените:

Първата ни ракета Цветана Пиронкова (Head YouTek IG Graphene Instinct MP) ще излезе срешу представителката на домакините Алисън Риске, a още в понеделник Слоун Стивънс (Head YouTek IG Radical) започва турнира срещу люксембургката Минди Минела. Роберта Винчи (Head YouTek IG Extreme) пък ще бъде фаворит в мача си срещу унгарката Тимеа Бабоа.

Start
26.08. 18:00 Davis – Suarez-Navarro
26.08. 18:00 Kanepi – King
26.08. 18:00 Radwanska – Soler-Espinosa
26.08. 18:00 Torro-Flor – Erakovic
26.08. 18:00 Robson – Dominguez-Lino
26.08. 18:00 Cetkovská – Arvidsson
26.08. 18:00 Govortsova – Li
26.08. 18:00 Vandeweghe – Krunic
26.08. 18:00 Mayr – Rybarikova
26.08. 19:30 Shvedova – Poutchkova
26.08. 19:30 Hampton – Arruabarrena-Vecino
26.08. 19:30 Vogele – Schmiedlova
26.08. 19:30 Garcia – Rogers
26.08. 19:30 Dushevina – Lisicki
26.08. 19:30 Fichman – Cirstea
26.08. 20:00 Flipkens – Williams
26.08. 21:00 Mladenovic – Medina Garrigues
26.08. 21:00 Begu – Radwanska
26.08. 21:00 Minella – Stephens
26.08. 21:00 Bertens – Zheng
26.08. 21:00 Cabeza-Candela – Barty
26.08. 21:00 Razzano – Pavlyuchenkova
26.08. 21:00 Ormaechea – Date
26.08. 21:00 Jankovic – Keys
26.08. 21:00 Puig – Kleybanova
26.08. 21:00 Nara – Cadantu
26.08. 22:30 Pliskova – Bouchard
26.08. 22:30 Hradecká – Kerber
26.08. 22:30 Makarova – Hercog
26.08. 22:30 Johansson – Mattek
27.08., 02:00 Williams – Schiavone
27.08., 18:00 Voskoboeva – Niculescu
27.08., 18:00 Hsieh – Zakopalova
27.08., 18:00 Vesnina – Beck
27.08., 18:00 Tsurenko – Safarova
27.08., 18:00 Babos – Vinci
27.08., 18:00 Kirilenko – Wickmayer
27.08., 18:00 Vekic – Duque-Marino
27.08., 18:00 Watson – Halep
27.08., 18:00 Kuznetsova - Burdette
27.08., 18:00 Peng – Meusburger
27.08., 18:00 Gibbs – Pennetta
27.08., 18:00 Morita – Errani
27.08., 18:00 Kvitova – Doi
27.08., 18:00 Jovanovski – Petkovic
27.08., 18:00 Pironkova - Riske
27.08., 18:00 Larsson – Barthel
27.08., 18:00 Sanchez – Hantuchova
27.08., 18:00 Ivanovic – Tatishvili
27.08., 18:00 Lepchenko – Dulgheru
27.08., 18:00 Goerges – McHale
27.08., 18:00 Svitolina – Cibulkova
27.08., 18:00 Wozniak – Dolonc
27.08., 18:00 Pfizenmaier – Azarenka
27.08., 18:00 Wozniacki – Duan
27.08., 18:00 Scheepers – Simmonds
27.08., 18:00 Cepelova – Giorgi
27.08., 18:00 Knapp – Min
27.08., 18:00 Larcher de Brito – Daniilidou
27.08., 18:00 Petrova – Glushko
27.08., 18:00 Lucic – Vickery
27.08., 18:00 Duval – Stosur
27.08., 18:00 Cornet – Koehler
27.08., 18:00 Dell’Acqua – Tomljanovic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>