Топ HEAD ракетите напред в Монреал

Новак Джокович (Head YouTek IG Graphene Speed), Ришар Гаске (Head YouTek IG Extreme) и Михаил Южни (Head YouTek IG Extreme) преминаха през първите си мачов без да загубят сет.

Head бунтарите ще очакват съперниците си в 1/16 финалите на Masters турнира в Монреал с общ награден фонд $3,000,000.

Световният номер 1 Новак Джокович (Head YouTek IG Graphene Speed) без проблем победи Флориан Майер с 6-2 ; 6-1 и ще очаква победителя от сблъсъка между Денис Истомин и играещия с уайлдкард Филип Пеливо.

Ришар Гаске (Head YouTek IG Extreme) пък даде малко повече геймове на съперника си и затвори мача си срещу Мартин Клизан в своя полза с 6-3 ; 6-2. Така френската HEAD ракета ще трябва да се изправи срещу Кей Нишикори.

Миша Южни (Head YouTek IG Extreme) пък премина през Юрген Мелцер с 6-4 ; 7-6(3) и ще срещне Милош Раонич в следващата фаза.

По-късно днес ще се изиграят и останалите мачове от 2-ри кръг на турнира, в който Анди Мъри (Head YouTek IG Radical) и Томаш Бердих (Head YouTek IG Graphene Instinct) ще се изправят съответно срещу Марсел Гранолер Пуйол и Алекс Долгополов.

Стискаме палците за HEAD бунтарите в Канада!